eKomplex - spotřebitelský systém konsolidace služeb

Garance zhotovitelům

Naše garance Vás zbavuje rizika


 

  •  Obáváte se, že zaplatíte kredit a námi dodaných poptávek pak nebude dostatek, abyste kredit vyčerpali ? 
  • Garantujeme Vám vrácení nevyčerpaných finančních prostředků na Vašem kreditním účtu do 14 dní v případě, že se rozhodnete spolupráci u nás ukončit. 

 

  • Obáváte se, že některé poptávky, které od nás obdržíte, budou vymyšlené ? 
  • Všechny poptávky jsou skutečné a odeslané vážnými zájemci o Vámi nabízenou službu ve Vašem regionu. Ke všem poptávkám obdržíte telefonní kontakt na zákazníka a u předaných telefonních poptávek také záznam telefonního hovoru zákazníka s naším dispečinkem. Je tedy vyloučeno, abyste dostali falešnou poptávku. Jestliže by se přesto stalo, že Vám zákazník odešle zcela nesmyslnou poptávku (bude z ní zřejmý zlý úmysl odesílatele) a upozorníte nás na ni, nebudeme Vám za takovou poptávku samozřejmě nic účtovat.

 

 

  • Jakou máte záruku, že neposíláme nabídky v placeném provozu zároveň konkurenci ? 
  • Je to proti naší obchodní politice. Nejsme poptávkový systém, který vybere registrační poplatek na rok dopředu a pak se o Vás přestane starat. Máme zájem na tom, abyste z dodaných poptávek zrealizovali co nejvíce objednávek a ředění poptávek na více partnerů by hodnotu jednotkových poptávek znehodnocovalo, což není v našem zájmu. Jako smluvní partner máte opravdu výhradní právo dostávat poptávky na Vaše služby ve Vašem regionu po dobu platnosti smlouvy jen Vy sami. Jestliže bychom smlouvu porušovali, budete první, kdo se to dozví od Vašich zákazníků (určitě by si nenechali pro sebe, že jim na tutéž poptávku nabídl službu také někdo jiný). Musíte ovšem počítat s tím, že zákazníci poptávající služby na internetu často sami rozešlou stejnou poptávku více dodavatelům - proto byste se neměli spoléhat na svoji výlučnost a reagovat na poptávky s vědomím konkurenčního prostředí.

 

  • Obáváte se, že po uzavření partnerské smlouvy zjistíte, že se Vám placení poptávek nevyplácí, anebo tolik zaplacených poptávek ani nevyužijete ?
  • Poskytujeme smluvním partnerům záruky dobrého obchodu :
  1. Výpovědní lhůta  - Uzavřenou dohodu o zprostředkování zakázek lze kdykoli vypovědět s okamžitou platností. 
  2. Garance nepřekročení kapacity - Jestliže objem dodávaných poptávek překračuje Vaši výrobní kapacitu a nechcete platit za objem poptávek, který nejste schopní využít, je možné dohodou omezit jejich množství a přebytek poptávek nasměrovat na jiné partnery. 

Tým eKomplex

  

print

Doporučujeme

 Máte v plánu obnovit vzhled Vaší podlahy ? Renovace podlah, pokládky podlah a další podlahářské práce související s obnovou Vaší podlahy provádí naše podlahářství, jejichž zastoupení naleznete ve všech regionech České a Slovenské republiky. Naši podlaháři zanechají ve Vaší domácnosti či firmě podlahu, za kterou se nebudete stydět před známými či Vašimi zákazníky. Vybrat si můžete plovoucí podlahy, linoleum, přírodní linoleum marmoleum, dřevěné podlahy nebo laminátové podlahy. Při výběru nové podlahy Vám pomůže náš katalog podlah. Zároveň nabízíme malířské a natěračské služby. Naši natěrači a malíři pokojů kvalitně vymalují interiér kdekoli v ČR a SR, případně namontují sádrokartonové příčky. Sádrokarton je kvalitní materiál, kterým lze vystavět nový interiér prakticky přes noc. Naši malíři a natěrači nakonec provedou kvalitní nátěry a vymalování hotového interiéru.

|