eKomplex - spotřebitelský systém konsolidace služeb

Info zhotovitelům

  Vážení dodavatelé řemeslných služeb,

zajisté jste zaregistrovali, že Vám v posledních týdnech docházejí poptávky z Vašeho oboru podnikání, podepsané "Tým eKomplex".

Jestliže jste přišli na tuto stránku, pak předpokládáme, že se chcete dozvědět co jsme zač a proč Vám zasíláme na naše náklady poptávky, které můžete využít pro Vaše podnikání.

Hned zkraje Vás ovšem musíme požádat o registraci k zasílání poptávek, chcete-li od nás dostávat nadále další demonstrační poptávky ZDARMA, abychom vyhověli liteře zákona.

Nesouhlasíte-li ovšem se zasíláním dalších poptávek ve Vašem oboru na Vaši e-mailovou adresu, můžete ihned zrušit zasílání poptávek .


 

Co je eKomplex

Ekomplex je spotřebitelský systém konsolidace poptávek na služby z různých řemeslných oborů.

Každý umí něco lépe než ostatní. Ekomplex umí zajistit poptávky po službách, a to profesionálně a ve velkém rozsahu. Vaše firma umí tyto poptávky obsloužit kvalitní službou.

Proto Vám nabízíme možnost vzájemné spolupráce, která Vám může přinést významné navýšení počtu zakázek ve Vašem oboru.


 

Prodáváme poptávky po službách

Ekomplex formou profesionálně vedeného webového marketingu nabízí zákazníkům v několika zemích Evropy možnost na jednom místě poptat kvalitní řemeslné služby bez ohledu na místo plnění.

Tyto poptávky zákazníků následně eKomplex postupuje vybraným smluvním zhotovitelům k vyřízení, za což si nárokuje provizi hrazenou zhotovitelem.

Proto také Vám poptávky po Vašich službách nabízíme ke koupi. Abyste ale nekupovali zajíce v pytli, rozhodli jsme se zcela nezávazně zasílat Vám po nějakou dobu poptávky zdarma. Vy tak máte možnost nejprve si ověřit a vyzkoušet, na kolik je naše služba pro Vás přínosem.

 


 

Vyzkoušíte zdarma a pak se rozhodnete ...

... ale neváhejte dlouho

Na zkoušku Vám ZDARMA zašleme minimálně 3 zakázky, aby jste mohli náš systém vyzkoušet v praxi. 

 

S kým uzavřeme spolupráci

Pro náš výběr partnera platí důležité kritérium - hledáme solidní a spolehlivé partnery pro dlouhodobou spolupráci.
Ve chvíli, kdy se na spolupráci domluvíme, stáváte se našim partnerem a výhradním adresátem poptávek na služby v regionu, který si sám zvolíte. 

  

Co získáte jako náš smluvní partner uzavřením dohody

  • Jistotu, že dalších nejméně 12 měsíců budete dostávat poptávky na Vaše služby pro Váš region (obvykle krajské město a okolí cca 50 km)
  • Navíc tyto poptávky pro Váš region budete dostávat jen Vy sami, nemusíte se tedy obávat, že Vás konkurenční nabídka "podleze". Stáváte se výhradními dodavateli služeb pro konkrétní region

 

Za co si budeme účtovat peníze a jakou formou

Stanete-li se po vyzkoušení našich služeb ZDARMA naším smluvním partnerem ...

  • Zřídíme Vám u partnerský účet, na který složíte Váš počáteční kredit ve výši nejméně 3000 Kč.
  • Z tohoto účtu Vám odečteme poplatek za každou dodanou poptávku ve výši, kterou jste ve smlouvě odsouhlasili.
  • Při poklesu kreditu pod 1000 Kč Vám automaticky e-mailem přijde výzva k doplnění kreditu.
  • Vyčerpáte-li kredit zcela a Vy jej do 1 týdne nedoplníte na nejméně 3000 Kč, bude dohoda okamžitě ukončena.
  • Poptávkou rozumíme jakoukoli poptávku vyplněnou a odeslanou zákazníkem prostřednictvím poptávkového formuláře na některém z našich webů, anebo telefonickou poptávku, kterou Vám náš dispečink předá rovněž telefonicky a zároveň odešle vyplněným formulářem.

 

První poptávky jsou zdarma - proč ? 

V prvních týdnech od nás obdržíte několik poptávek zdarma. Je to tak právě proto, abyste si mohli sami udělat představu (anebo lépe spočítat si), kolik peněz vyděláte na průměrné námi dodané zakázce a kolik procent dodaných poptávek se skutečně promění na zakázku.  Z toho si pak snadno dokážete spočítat, zda je pro Vás nabízená cena provize zajímavá.

K tomu Vám poslouží kalkulátor ceny poptávky


 

 


Přejeme Vám dobré rozhodnutí, které bude mít za výsledek Vaše dobré obchody !!

Těšíme se na Váš zájem o spolupráci ...

 

 Tým eKomplex


Kam dále ... 

Registrovat se k odběru dalších poptávek zdarma

Zrušit zasílání dalších poptávek

Odeslat žádost o uzavření smlouvy (nutný předpoklad k navázání dlouhodobé spolupráce)

FAQ - nejčastější otázky a odpovědi

Kalkulátor ceny poptávky

 

 

 

print

Doporučujeme

 Máte v plánu obnovit vzhled Vaší podlahy ? Renovace podlah, pokládky podlah a další podlahářské práce související s obnovou Vaší podlahy provádí naše podlahářství, jejichž zastoupení naleznete ve všech regionech České a Slovenské republiky. Naši podlaháři zanechají ve Vaší domácnosti či firmě podlahu, za kterou se nebudete stydět před známými či Vašimi zákazníky. Vybrat si můžete plovoucí podlahy, linoleum, přírodní linoleum marmoleum, dřevěné podlahy nebo laminátové podlahy. Při výběru nové podlahy Vám pomůže náš katalog podlah. Zároveň nabízíme malířské a natěračské služby. Naši natěrači a malíři pokojů kvalitně vymalují interiér kdekoli v ČR a SR, případně namontují sádrokartonové příčky. Sádrokarton je kvalitní materiál, kterým lze vystavět nový interiér prakticky přes noc. Naši malíři a natěrači nakonec provedou kvalitní nátěry a vymalování hotového interiéru.

|