eKomplex - spotřebitelský systém konsolidace služeb

Co neúčtujeme

 Zhotovitelům neúčtujeme poptávky, splňující tato kritéria 

  1. Jsou duplicitní - obdržíme od téhož zákazníka jednu poptávku 2x
  2. Nesouvisí s předmětem podnikání - například nabídka práce
  3. Nejedná se o poptávku služby běžně poskytované zhotovitelem (dle seznamu služeb uvedených ve smlouvě) 
  4. Týkají se práce v místě vzdáleném více než 50 km od centrálního města oblasti
  5. Na zákazníka se nelze dovolat nebo se vrací e-maily jako nedoručené
  6. Poptávka nemá charakter poptávky - například zákazník si chce nechat poradit s něčím, co plánuje zrealizovat sám a také to takto v poptávce uvádí

Co není důvodem k uznání reklamace poptávky

  1. Poptávka na práci malého rozsahu (nejedná-li se o úplnou hloupost)
  2. Poptávka, u níž zákazník nereagoval na nabídku zhotovitele
  3. Poptávka, u níž zákazník reagoval na nabídku zhotovitele negativně 

Proč není možné uznat reklamaci malých poptávek

Poptávkový systém je založen na principu dodávání balíku poptávek, v němž jsou zastoupeny jak poptávky malé, tak i střední a velké. Z logiky věci vyplývá, že poptávek malého objemu je v portfoliu vždy více než těch velkých. Více lidí například poptává nátěry zárubní v bytě než nátěr fasády domu.

Tento balík je oceněn průměrnou cenou poptávky, která je zhotovitelům účtována za každou jednotlivou poptávku bez ohledu na její velikost. Pokud bychom měli poptávky malého rozsahu neúčtovat, znamenalo by to zvýšení ceny poptávek velkých. K tomu by byl nutný tým našich zaměstnanců, který by hodnotu poptávky analyzoval a naceňoval, což by dále zvyšovalo náklady na provoz našeho poptávkového systému. 

Jelikož je naším cílem poskytovat balík poptávek zhotovitelům co nejlevněji, stanovili jsme systém jednotné ceny poptávek s možností reklamace těch poptávek, která splňují kritéria poptávek vadných - viz první odstavec této stránky. 

Tým Ekomplex 

print

Doporučujeme

 Máte v plánu obnovit vzhled Vaší podlahy ? Renovace podlah, pokládky podlah a další podlahářské práce související s obnovou Vaší podlahy provádí naše podlahářství, jejichž zastoupení naleznete ve všech regionech České a Slovenské republiky. Naši podlaháři zanechají ve Vaší domácnosti či firmě podlahu, za kterou se nebudete stydět před známými či Vašimi zákazníky. Vybrat si můžete plovoucí podlahy, linoleum, přírodní linoleum marmoleum, dřevěné podlahy nebo laminátové podlahy. Při výběru nové podlahy Vám pomůže náš katalog podlah. Zároveň nabízíme malířské a natěračské služby. Naši natěrači a malíři pokojů kvalitně vymalují interiér kdekoli v ČR a SR, případně namontují sádrokartonové příčky. Sádrokarton je kvalitní materiál, kterým lze vystavět nový interiér prakticky přes noc. Naši malíři a natěrači nakonec provedou kvalitní nátěry a vymalování hotového interiéru.

|